SP Smart Slider - модуль joomla Создание сайтов

عَنْ رَسُولِ اللّه صلي الله عليه و آله: مَنْ اَمَرَ بَالْمَعْرُوفِ وَ نَهى عَنْ المُنْكَرِ فَهُو خَليفَةُ اللّه ِ فى أَرْضِهِ و خَليفَةُ رَسُولِ اللّه ِ. حديث رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمودند: كسى كه امر به معروف و نهى از منكر كند جانشين خدا و پيامبر در روى زمين است.

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف

بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف عصر امروز اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف بازدید نمودند.در این بازدید جناب آقای ابطحی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه حجه الاسلام عسکری معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش به همراه حجه الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان و  مهندس قلی زاده معاون فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند.

در حاشیه بازدید آقای ابطحی در یادداشتی نظم و نظافت،سخت کوشی و آینده نگری ،برخورد مودبانه به همراه تلاش مجدانه مربیان دلسوزو توانمنداین مرکز را باعث پیشرفت شهرستان دانست که با بروز رسانی تجهیزات کارگاههای موجود و احداث کارگاههای بیشتر و کمک به اعتبارات این مرکز، میتوان سهم بزرگی در اشتغال  زایی برای نسل آینده میهن اسلامی داشت.


   یادادشت آقای ابطحی عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

انقعاد تفاهم نامه فی ما بین فرمانداری شهرستان خوسف و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در شورای مهارت شهرستان

 

انقعاد تفاهم نامه فی ما بین فرمانداری شهرستان خوسف و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف صبح امروز شورای مهارت شهرستان بمنظور کاهش موازی کاری بین دستگاههای اداری شهرستان در زمینه مهارت آموزی وایجاد اشتغال با حضور فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس شفیعی و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان جناب آقای مهندس خوش آیند و اعضای محترم شورای مهارت در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس شفیعی با بیان این که در بین یازده شهرستان،دهمین دریافت کننده اعتبارات هستیم ضمن انتقاد از برخی موازی کاری ها و عدم برگزاری دوره های تخصصی گردشگری و بازار یابی محصولات کشاورزی افزودند:تولید کنندگان محترم باید محصولات خود را از طریق اپلیکیشن مربوطه عرضه و بازار تخصصی خود را پیدا کنند و در این زمینه باید آموزش متناسب به جامعه هدف ارائه گردد.

ایشان در ادامه با توجه به پراکندگی جغرافیایی منطقه و نیاز سنجی آموزشی از دستگاههای اجرایی خواستند در جهت کاهش موازی کاری دستگاههای ذیربط برنامه های فصلی و سه ماهه را ارئه دهند.

در ادامه مهندس ملکی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم گزارشی از عملکرد و تعهدات سال 97 ارائه نمودند و از آمادگی این مرکز در جهت  برگزاری دوره های آموزشی متنوع خبر دادند.

مهندس خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تشکر از فرمانداری شهرستان  با بیان این که مهارت آموزی برای افرادی که به دنبال مهارت می باشند و ارتقاء مهارت شاغلین و به روز رسانی آموزش ها رسالت فنی و حرفه ای می باشد افزودند:سرانه آموزش شهرستان خوسف برای هر نفر 9 ساعت می باشد که این میزان در سطح استان 5 ساعت و در کشور حدود 2 ساعت می باشد.

ایشان در ادامه با بیان این که امسال  به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی)  به نام رونق تولید نام گذاری شده است فعالیت ما 100 درصد آموزشی خواهد بود واین موضوع حمایت و همراهی ادارات و استفاده از ظرفیت یکدیگر در جهت هم افزایی را می طلبد.

در ادامه جلسه مدیران دستگاههای اجرایی (آموزش و پرورش،صنعت و معدن،میراث فرهنگی،جهاد کشاورزی،بهزیستی،کمیته امداد، منابع طبیعی و بخشدار محترم جلگه ماژان) نظرات و پیشنهاداتی را در این زمینه ارئه نمودند.

در انتهای جلسه تفاهم نامه فی مابین فرمانداری محترم شهرستان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  منعقد گردید.

بازدید پایه نهم دبیرستان دخترانه ارشاد بمناسبت هفته بازدید دانش آموزی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف

گزارش تصویری

کارگاه خیاطی

نمایشگاه صنایع دستی

نمایشگاه صنایع دستی

نمایشگاه صنایع دستی

برگزاری جلسه شورای راهبری مهارت شهرستان خوسف

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف:

روز دوشنبه مورخه 97/6/26 جلسه شورای راهبری مهارت شهرستان خوسف با حضور فرماندار محترم شهرستان،معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان،معاون جهاد دانشگاهی استان، معاون صندوق کارافرینی امید استان ورئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و جمعی از مدیران اجرایی و بخشداران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس شفیعی فرماندار محترم شهرستان با توجه به موقعیت مکانی و انسانی شهرستان، خوسف را مقصدی برای ایجاد صنعت گردشگری داخلی و خارجی مناسب دانسته و استفاده از سرمایه انسانی این منطقه را برای ایجاد کمپ گردشگری و ایجاد اشتغال مورد توجه قرار دادند.

مهندس کامرانی معاونت اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از آمادگی فنی و حرفه ای در خصوص آموزش رشته های مهارتی مورد نیاز و آموزش به اقشار جامعه جهت ورود به بازار کار خبر داد.

مهندس رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری منطقه اظهار داشت:رونق گردشگری فرصت خوبی برای منطقه ایجاد میکند .وی افزود:سال گذشته دبیرخانه سنگهای قیمتی راه اندازی گردید.

در ادامه مهندس براتی معاون صندوق کارافرینی امید استان از اختصاص بودجه به روستاهای محروم علی الخصوص روستای خور خبر داد.

 جناب اقای ابراهیمی معاون جهاد دانشگاهی استان به شناسایی مزیت های استانی در یازده شهرستان استان اشاره و در خصوص خرید تضمینی محصولات کشاورزی از طریق پشتیبان و متولیان خاص هر شغل خبرداد وبه آموزش کشاورزان در خصوص فروش و بازاریابی اشاره نمود.

مهندس ملکی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای برنامه های شورای راهبری مهارت شهرستان و با اشاره به خشکسالی های اخیرو مهاجرت روستائیان عزیز به آموزش و ترویج کشاورزی با همکاری جهاد کشاورزی – درخواست واگذاری زمین به بخش خصوصی و آموزشگاههای آزاد شهرستان-حمایت نهادهای فرهنگی در خصوص تبلیغات مهارت آموزی و همچنین همکاری با کمیته امداد امام (ره)  در خصوص برنامه ریزی دوره های آموزشی خبر داد.

بازدید مهندس خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مهندس شفیعی فرماندار شهرستان خوسف از روند برگزاری سومین آزمون مهارت سربازان وظیفه نیروهای مسلح

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف: صبح دیروز سومین آزمون سربازان وظیفه نیروهای مسلح در حوزه های((پادگان آموزشی 04 ،پایگاه هوایی خور،نیروی انتظامی و ناحیه سپاه خوسف)) به تعداد 1546 نفر و در 23  رشته همزمان با سراسر کشوربرگزار گردید..

در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالي)در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در جهت توانمند سازی و ارتقای مهارت سربازان وظیفه وهمچنین اجرایی نمودن تفاهم نامه منعقده فی ما بین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت تعاون، کار و رفاه  اجتماعی مهندس خوش آیند مدیر کل محترم  آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی  و مهندس شفیعی فرماندارمحترم شهرستان خوسف از  روند سومین آزمون ادواری سربازان وظیفه نیروهای مسلح بازدید نمودند.شایان ذکر است این آزمون ها در ادامه مباحث مهارت آموزی در پادگان میباشد که از ابتدای سال دوره های متنوعی در محیط پادگان اجرا شده که آزمون های این دوره ها در قالب آزمون های هماهنگ فنی و حرفه ای برگزار شده است.

قرار گاه مهارت آموزی

 

فهرست جدول منابع پیشنهاد شده توسط مربیان

استاندارد های آموزشی - مهارت آموزی

فایل ثبت نام شرکت در آزمون ادواری قرارگاه

 

دسترسی سریع

سایت های مرتبط

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 66.7%
اقوام و آشنایان - 0%
غیره - 33.3%

كل آرا: 3
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 سپتامبر 2015 - 00:00

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز207
mod_vvisit_counterدیروز267
mod_vvisit_counterاین هفته1081
mod_vvisit_counterهفته قبل1913
mod_vvisit_counterاین ماه1081
mod_vvisit_counterماه گذشته5907
mod_vvisit_counterکل بازدیدها104763

بازدیدکننده جاری : 2
آدرس آی پی : 3.226.245.48
,
امروز : 04, آگوست, 2020