SP Smart Slider - модуль joomla Создание сайтов

عَنْ رَسُولِ اللّه صلي الله عليه و آله: مَنْ اَمَرَ بَالْمَعْرُوفِ وَ نَهى عَنْ المُنْكَرِ فَهُو خَليفَةُ اللّه ِ فى أَرْضِهِ و خَليفَةُ رَسُولِ اللّه ِ. حديث رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمودند: كسى كه امر به معروف و نهى از منكر كند جانشين خدا و پيامبر در روى زمين است.

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

نشست سه جانبه مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف ، ستاد مبارزه با مواد مخدر و اداره بهزیستی شهرستان

 

روز گذشته مورخه97/08/19 نشست سه جانبه مرکز آموزش فنی و حرفه ای  خوسف ، ستاد مبارزه  با مواد مخدر  واداره بهزیستی شهرستان در خصوص آموزش  بهبود یافتگان وخانواده آسیب دیده آنان  در محل سالن جلسات بهزیستی شهرستان برگزار گردید.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف  ضمن  عرض خیرمقدم در مورد آموزش های مرکز و طرح آموزشی مورد تفاهم نامه  توضیحاتی به اعضای جلسه ارائه نمود. و خاطر نشان کرد فنی و حرفه ای  آمادگی کامل در خصوص برگزاری دوره های مورد نظر گروه های  هدف با توجه به ظرفیتها و توانمند یهای مرکز را دارد.

مهندس ملکی  همچنین درخواست کرد که تمام اعضای،  لیست حرفه های مورد نیاز  و مشخصات افراد را به تفکیک فرم های (1و2) به  فنی و حرفه ای ارایه نمایند.

وی در خصوص نیازسنجی بازار کار و آموزش های فنی و حرفه ای که منجر به اشتغال پایدار شود  پیشنهاد جایگزینی انرژی های نو به جای سوخت فسیلی و آموزش کشت زعفران و گل نرگس را ارائه نمود.

آقای حسینی رئیس بهزیستی شهرستان  ضمن خیرمقدم و   تشکر از مدعوین  گزارشی از دوره هایی که تا به حال  ویژه بهبود یافته گان و خانواده های اسیب دیده آنها برگزار شده ارائه نمودند.

آقای ولی زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فرمودند که با توجه به ظرفیت شهرستان در خصوص زمین و اب و داشتن اکثر بخش روستایی و کشاورز  فعالیت بیشتر در حوزه کشاورزی انجام گیرد.

آقای موذن نماینده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی، ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته درخصوص اموزش زندانیان و خانواده های اسیب دیده شان ازاعطای تسهیلات ویژه زندانیان بعد از خروج از دوران محکومیت و حمایت ان ها در ورود به بازار کار خبر داد.

مهندس مهران پور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن تشکر از آموزش ها و خدمات ارائه شده به مددجویان بیان نمود در اسرع وقت آمار خواسته شده را ارائه خواهند داد.

سرکار خانم خسروی مدیر عامل سازمان مردم نهاد خیریه ابشار عاطفه های شهرستان جهت ارتقا اموزش ها از ایجاد کارگاه و گسترس پارچه بافی ویژه بهبود یافته ها و خانواده اسیب دیده شان و حمایت از ان خبر داد.

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 66.7%
اقوام و آشنایان - 0%
غیره - 33.3%

كل آرا: 3
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 سپتامبر 2015 - 00:00

قرار گاه مهارت آموزی

 

فهرست جدول منابع پیشنهاد شده توسط مربیان

استاندارد های آموزشی - مهارت آموزی

فایل ثبت نام شرکت در آزمون ادواری قرارگاه

 

سایت های مرتبط

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز1
mod_vvisit_counterدیروز73
mod_vvisit_counterاین هفته160
mod_vvisit_counterهفته قبل336
mod_vvisit_counterاین ماه1090
mod_vvisit_counterماه گذشته1232
mod_vvisit_counterکل بازدیدها59409

بازدیدکننده جاری : 2
آدرس آی پی : 54.157.61.68
,
امروز : 23, می, 2019