SP Smart Slider - модуль joomla Создание сайтов

عَنْ رَسُولِ اللّه صلي الله عليه و آله: مَنْ اَمَرَ بَالْمَعْرُوفِ وَ نَهى عَنْ المُنْكَرِ فَهُو خَليفَةُ اللّه ِ فى أَرْضِهِ و خَليفَةُ رَسُولِ اللّه ِ. حديث رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمودند: كسى كه امر به معروف و نهى از منكر كند جانشين خدا و پيامبر در روى زمين است.

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

انقعاد تفاهم نامه فی ما بین فرمانداری شهرستان خوسف و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در شورای مهارت شهرستان

 

انقعاد تفاهم نامه فی ما بین فرمانداری شهرستان خوسف و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوسف صبح امروز شورای مهارت شهرستان بمنظور کاهش موازی کاری بین دستگاههای اداری شهرستان در زمینه مهارت آموزی وایجاد اشتغال با حضور فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس شفیعی و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان جناب آقای مهندس خوش آیند و اعضای محترم شورای مهارت در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس شفیعی با بیان این که در بین یازده شهرستان،دهمین دریافت کننده اعتبارات هستیم ضمن انتقاد از برخی موازی کاری ها و عدم برگزاری دوره های تخصصی گردشگری و بازار یابی محصولات کشاورزی افزودند:تولید کنندگان محترم باید محصولات خود را از طریق اپلیکیشن مربوطه عرضه و بازار تخصصی خود را پیدا کنند و در این زمینه باید آموزش متناسب به جامعه هدف ارائه گردد.

ایشان در ادامه با توجه به پراکندگی جغرافیایی منطقه و نیاز سنجی آموزشی از دستگاههای اجرایی خواستند در جهت کاهش موازی کاری دستگاههای ذیربط برنامه های فصلی و سه ماهه را ارئه دهند.

در ادامه مهندس ملکی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم گزارشی از عملکرد و تعهدات سال 97 ارائه نمودند و از آمادگی این مرکز در جهت  برگزاری دوره های آموزشی متنوع خبر دادند.

مهندس خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تشکر از فرمانداری شهرستان  با بیان این که مهارت آموزی برای افرادی که به دنبال مهارت می باشند و ارتقاء مهارت شاغلین و به روز رسانی آموزش ها رسالت فنی و حرفه ای می باشد افزودند:سرانه آموزش شهرستان خوسف برای هر نفر 9 ساعت می باشد که این میزان در سطح استان 5 ساعت و در کشور حدود 2 ساعت می باشد.

ایشان در ادامه با بیان این که امسال  به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی)  به نام رونق تولید نام گذاری شده است فعالیت ما 100 درصد آموزشی خواهد بود واین موضوع حمایت و همراهی ادارات و استفاده از ظرفیت یکدیگر در جهت هم افزایی را می طلبد.

در ادامه جلسه مدیران دستگاههای اجرایی (آموزش و پرورش،صنعت و معدن،میراث فرهنگی،جهاد کشاورزی،بهزیستی،کمیته امداد، منابع طبیعی و بخشدار محترم جلگه ماژان) نظرات و پیشنهاداتی را در این زمینه ارئه نمودند.

در انتهای جلسه تفاهم نامه فی مابین فرمانداری محترم شهرستان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  منعقد گردید.

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 66.7%
اقوام و آشنایان - 0%
غیره - 33.3%

كل آرا: 3
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 سپتامبر 2015 - 00:00

قرار گاه مهارت آموزی

 

فهرست جدول منابع پیشنهاد شده توسط مربیان

استاندارد های آموزشی - مهارت آموزی

فایل ثبت نام شرکت در آزمون ادواری قرارگاه

 

سایت های مرتبط

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز35
mod_vvisit_counterدیروز67
mod_vvisit_counterاین هفته385
mod_vvisit_counterهفته قبل616
mod_vvisit_counterاین ماه900
mod_vvisit_counterماه گذشته2524
mod_vvisit_counterکل بازدیدها74019

بازدیدکننده جاری : 1
آدرس آی پی : 3.214.184.124
,
امروز : 12, دسامبر, 2019